اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست بازی رایانه Requiem: Avenging Angel GoG

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts
  • درخواست بازی رایانه Requiem: Avenging Angel GoG

دانلود دات آی*آر عزیز سلام و سال نو مبارک! امیدوارم در سال جدید سایتتون پربارتر و پربیننده*تر از قبل باشه. من تابحال تونستم چندین بازی قدیمی مورد علاقه*ام رو از گنجینه*ی سایت شما پیدا کنم و از این بابت واقعا از شما متشکرم. یک بازی قدیمی هست که نه اینجا و نه جای دیگر نتونستم پیداش کنم. سایت*های خارجی هم که این بازی رو دارند یا پولی هستند یا لینک*هایی که می*دهند منقضی شده یا کاملا مسدود و فیلتر هست.
    مثلا این سایت (https://skidrowgamesreloaded.com/req...ing-angel-gog/) بیشتر از 10 تا لینک برای کرک*شده*ی این بازی قدیمی داده ولی هیچکدومشون کار نمی*کنند.
    این بازی در سال 1999 ساخته شده و در همین چند سال اخیر توسط GoG.Com بازبینی و ویرایش*شده تا بشه اونرو برای ویندوزهای نسخه 7.0 به بالا هم اجرا کرد. من این نسخه*اش رو می*خواستم یعنی نسخه Requiem Avenging Angel GoG چون نسخه اصلی و معمولیش رو خودم دارم ولی خوب روی ویندوز هفت یا بالاتر کار نمیکنه و فقط نسخه GoG هست که کار میکنه.
    خیلی ازتون ممنون میشوم شما که واردتر هستید و دسترسی های خیلی بیشتری نسبت به من دارید قبول زحمت کنید و این نسخه این بازی رو هم بگذارید.
    سپاس

با سلام و وقت بخیر

بزودی به سایت اضافه خواهد شد .

نظر

صبر کنید ..
    X