اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عایق صدا

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • عایق صدا  در جوامع امروز ایجاد محیطی به دور از سر و صداهای اطراف لازمه ایجاد آرامش می باشد . برای ایجاد چنین محیطی باید عایق صدا یا عایق صوتی را در سقف ، دیوار و کف ساختمان تعبیه نماییم تا محیط از صداهای اطراف مصون بماند .
  امروزه بهره گیری از فناوری های جدید همانند عایق صدا جایگزین عایق های سنتی و قدیمی از جمله پشم شیشه ، پشم سنگ ، یونولیت و ... شده است .
  گاهی در برخی از پروژه های ساختمانی برای کاهش هزینه از عایق صوتی و عایق صدا استفاده نمی شود که این امر می تواند موجب سلب آرامش مردم شود .
  نوعی از عایق های صوتی به نام sti ، جدیدترین و مدرن ترین نسل عایق های صدا می باشند که از لحاظ کیفیت مطلوب هستند .  استفاده از مصالح سخت می توان به آسانی صدا را از مکان به مکان دیگر انتقال دهد . به همین سبب بهتر است از این مصالح استفاده نشود .
  همچنین بهتر است از کفپوش های سخت همانند سرامیک ، بتن و چوب استفاده نکنید .  علاوه بر ساختمانها عایق های صدا کاربرد ای دیگری نیز دارند . برای مثال آکوستیک کردن فضای داخلی خودرو ، سالن های سینما ، جلوگیری از لرزش و سر و صدای کانال های گالوانیزه و آکوستیک کردن دستگاه ها و پمپ ها و ....
صبر کنید ..
X