اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسی بازی atomega

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • بررسی بازی atomega


  اگر سبک شوتر اول*شخص را جزو محبوب*ترین سبک بازی*ها بدانیم، دروغ نگفته*ایم. سبکی با بازی*هایی چون Battlefield ،Call of Duty ،Titanfall یا آثار متنوع دیگر که معمولا افراد زیادی آن*ها را به شکل تک*نفره یا چندنفره تجربه می*کنند. حال استودیو یوبی*سافت رفلکشنز که با ساخت بازی*ای چون Grow Home آن را می*شناسیم، بازی*ای در این سبک با نام ATOMEGA منتشر کرده که البته تفاوت*های زیادی با بازی*های شوتر اول*شخص رایج دارد و از طرفی هم فاقد بخش داستانی است و با یک بازی چندنفره رو*به*رو هستیم.

  حال شاید با شنیدن اسم بازی شوتر اول*شخص چندنفره، ذهن*تان سراغ بازی*هایی مثل بتلفیلد یا Counter Strike رفته باشد، اما واقعیت این است که ATOMEGA بازی*ای در این سبک با ایده*ای نو و جدید است؛ در واقع همین ایده جالب بازی بود که باعث شد شخصا به امید بازی کردن تجربه*ای نو در سبکی آشنا جذب بازی شوم، اما خب نتیجه، آن چیزی که انتظار می*رفت نیست و ATOMEGA حتی برای یک بازی ۱۰ دلاری هم جذابیت کافی را ندارد و خیلی بازی*های شوتر اول*شخص رایگان در دسترس هستند که به مراتب از این بازی جذابیت بیش*تری دارند.

  بررسی بازی Atomega
  بازی با داشتن تنها یک نقشه، نهایتا به مدت یکی دو ساعت سرگرم*کننده است

  اما برای اینکه بتوانیم از مشکلات بازی ATOMEGA بگوییم، اول باید با سبک و سیاق بازی آشنا شویم و بدانیم که چرا گفته شد گیم*پلی بازی ایده*ای نو و جدید دارد. در ابتدای بازی ATOMEGA، شما و دیگر بازیکنان، نقش یک ذره نورانی را دارید و هدف*تان این است که با جمع کردن مکعب*های موجود در محیط، به مرور بزرگ و بزرگ*تر شوید. در بازی شاهد چندین سطح هستیم که با جمع*آوری مکعب، می*توانید به آن*ها برسید و به مرور زمان، به موجود بزرگ*تر و قوی*تری تبدیل شوید. آخرین سطحی که می*توان به آن رسید، امگا نام دارد و در این حالت به موجودی عظیم*جثه تبدیل خواهید شد که به راحتی می*تواند با شلیک اشعه*ای دیگر موجودات را نابود کند. مساله جمع*آوری مکعب*ها و بزرگ*تر شدن، یک جنبه از بازی است و جنبه دیگر، شلیک به دیگر موجودات حاضر در بازی و از بین بردن آن*ها است. زمانی که بتوانید موجودات دیگر گیمر*ها را از بین ببرید، آن*ها به تکه*های ریزی تبدیل می*شوند و این شانس را دارید که با جمع*آوری این تکه*ها، سریع*تر بزرگ شده و قوی*تر شوید. بازی از این حیث شباهت*هایی به بازی Evolve دارد که در آن، موجودات بازی به مرور پیشرفت کرده و در قوی*تر می*شدند.

  خب تا به اینجای کار همه*چیز خوب و مثبت به نظر می*رسد و با اثری طرف هستیم که حس و حال جدیدی را در بین بازی*های شوتر اول*شخص دارد. اما مشکل اصلی بازی، این است که ATOMEGA نهایتا برای یکی دو ساعت سرگرم*کننده باقی می*ماند و پس از آن، حس و حال تکراری و حوصله*سربر بودن به کاربر دست می*دهد. این مساله هم خود دلیلی دارد و آن هم اینکه ATOMEGA، شدیدا از کمبود محتوا رنج می*برد. تصور کنید بازی*ای مثل بتلفیلد یا Call of Duty با آن مکانیزم*های گیم*پلی غنی، فقط یک اسلحه و یک نقشه داشته باشند. حال هرچه که خود بازی جذاب هم باشد، نهایتا تا جایی می*توان با این نبود تنوع سر کرد و پس از آن بازی به تجربه*ای خسته*کننده تبدیل می*شود. خب ATOMEGA دقیقا همین مشکل را دارید و در بازی فقط شاهد یک نقشه هستیم و به همین دلیل هم پس از چند دست بازی کردن، همه چیز حالتی تکراری پیدا می*کند.  ATOMEGA توسط استودیویی ساخته شده که پیش از این، بازی*های خوب و با کیفیتی را ساخته و روانه بازار کرده است. اما بازی جدید آن*ها، بیش از آنکه لایق نام کمپانی*ای چون یوبی*سافت باشد، شبیه به یک پروژه دانشجویی است. که انگار با کم*ترین میزان بودجه و امکانات ساخته شده است. درست است که هسته اصلی گیم*پلی بازی کیفیت نسبتا خوبی دارد، اما ATOMEGA خیلی زود تکراری و خسته*کننده می*شود و آن محتوایی را که از یک بازی شوتر اول*شخص انتظار می*رود، ندارد. به همین دلیل هم نهایتا یکی دو ساعت با این بازی سرگرم خواهید شد و در صورتی که سازندگان محتویات جدیدی را، آن هم خیلی زود برای بازی منتشر نکنند، ATOMEGA هم به جمع بازی*هایی خواهد پیوست که در لابه*لای آثار بزرگ سبک شوتر اول*شخص، گم می*شوند و حرفی برای گفتن ندارند.
  منبع:زومجی
  فایل های پیوست شده
  کاشت مو , کاشت مو زنده , ترمیم مو , کلینیک کاشت مو , کاشت موی طبیعی , کاشت مو با دستگاه اتوماتیک
 • #2

  ممنون باید جالب باشه.

  نظر

  • #3

   بازی کرده و نظرمو بعدش اعلام میکنم. ممنون از زحماتتون.

   نظر

   صبر کنید ..
   X