اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع تمامی مشکلات بازی Mafia 3 با استفاده از کرک reloaded

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • رفع تمامی مشکلات بازی Mafia 3 با استفاده از کرک reloaded


  همانطور که می دانید نسخه CODEX متاسفانه بر روی برخی سیستم ها با مشکلاتی همراه است ، همین موضوع سبب شد گروه RELOADED دست به انتشار نسخه Proper یا همان اصلاح شده کرک این بازی بزند ، لذا بر آن شدیم تا عزیزانی که نسخه های CODEX را دانلود و نصب کرده اند بتوانند بدون مشکل بازی را اجرا نمایند ، توضیحات نوشته شده برگرفته از سایت معتبر منتشر کننده کرک RELOADED است

  1- سوال: چه فرقی میان نسخه CODEX و RELOADED است:

  جواب: هیچ فرقی میان آنها از نظر محتوا نیست تنها روش کرک RELOADED با CODEX متفاوت است ، بدین معنی که CODEX بازی را از طریق شکستن قفل Arxan protection کرک کرده اما روش RELOADED متفاوت است!

  2-سوال: چگونه از کرک RELOADED در نسخه های دیگر استفاده کنیم؟

  جواب: برای این کار باید ابتدا بازی را به ورژن v1.01 آپدیت کنید(در مطلب موجود است) سپس اگر نسخه CODEX را دانلود کرده اید فایل bink2w64.dll را حذف کنید سپس نام فایل bink2w64.cdx را به bink2w64.dll تغییر دهید ، اگر از نسخه P2P یا همان Full Unlocked استفاده می کنید فایل bink2w64.dll را حذف کنید سپس نام فایل bink2w64.org را به bink2w64.dll. تغییر دهید

  3-سوال: آیا بازی از “non” SSE4.1/SSE4.2 پشتیبانی میکند؟

  جواب: خیر

  4-سوال: فایل Save در چه قسمتی از کامپیوتر ذخیره می شود؟

  جواب: در نسخه CODEX مسیر C:\Users\ username \AppData\Local\2K Games\Mafia III\Data\76561197960267366
  در نسخه Full Unlocked مسیر C:\Users\ username \AppData\Local\2K Games\Mafia III\Data\76561201002510262

  5- سوال: آیا لازم است نسخه RELOADED را به طور کامل بار دیگر دانلود کنیم؟

  جواب: خیر ، توجه داشته باشید که ممکن است برخی از DLC هایی که در آینده برای بازی منتشر شود بر روی نسخه RELOADED قابل اجرا نباشد لذا بهتر است از همان نسخه P2P/CODEX استفاده کرده و تنها کرک RELOADED را برای رفع مشکلات دانلود کنید

 • #2

  سلام . من الان نسخه Blackbox رو دانلود کردم ..... الان این نسخه جز Codex میشه یا reloaded .... و ابدیت هایی که اومده رو هم من میتونم استفاده کنم ؟

  نظر

  • #3   خدمات مجالس به خدماتی گفته میشود که توسط یک موسسه خدماتی در راستای اجرای مجالس عروسی , جشن , سمینار , کنفرانس , تولد , همایش , نامزدی , و دیگر مراسمات ارائه میگردد . در ادامه به برخی از خدمات عروسی اشاره ای میکنیم اجاره سالن گل ارایی مراسم , موزیک , دی جی , فیلم بردار , مهماندار شمع ارایی , دیزاین سالن , چیدمان باغ , برگزاری جشن تولد , و دیگر خدمات مجالس توسط موسسه ارائه میگردد.


   ویرایش توسط elnazkhazaei : http://forum.download.ir/member/672-elnazkhazaei در ساعت 2018/04/11, 11:42

   نظر

   • #4

    واریس چیست ؟

    رگ های تار عنکبوتی همان رگ های نازک و ریزی هستند که گاهی از زیر پوست خودنمایی می کنند و ظاهر پوست را نا زیبا نشان می دهند. واریس برای خانم ها بسیار آزاردهنده است.
    همه چیز از یک درد گنگ و احساس خستگی در پا شروع می شود. شاید خیلی از افراد آن را پشت گوش بیندازند و منتظر بنشینند تا روزی این درد برطرف شود غافل از اینکه یکی از سیاهرگ های پایشان روزبه روز گرفتگی بیشتری پیدا می کند و… بعد از آن یک روز می بینند قسمتی از پایشان تغییر رنگ داده و متورم شده و به شدت دردناک است.
    انواع دیگری از برجستگی های عروقی به جز واریس ممکن است در پاها دیده شود. تلانژ کتازی، عروقی با قطر۴/۰-۱/۰ میلی متر می باشند که به شکل خطوط نازک به رنگ قرمز هستند. عروق شبکه ای، قطورتر (۴-۲ میلی متر) و پر رنگ تر هستند.
    میزان شیوع این اختلال بین %۵۰ -۱۰ تخمین زده می شود. البته این میزان با بالا رفتن سن افزایش می یابد. زنانی که چندین بارداری و زایمان داشته اند شانس بیشتری دارند و احتمالاً میزان شیوع در جوامع شهری بیش تر از جوامع روستایی است. علل بروز واریس

    واریس یا اولیه است که هیچ علتی به جز استعداد ژنتیکی برای آن یافت نمی شود یا واریس ثانویه که در حالت ثانویه این اختلال عروقی ناشی از بیماری زمینه ای می باشد که در این مورد شایع ترین علت بیماری لخته شدن خون در عروق عمقی پاها (Deeprein Thrombosis) است. به همین دلیل در موارد مشکوک حتماً باید سیستم عروق عمقی پاها قبل از هر درمانی در بیمار بررسی شود.
    از نظر ظاهری همان طور که گفته شد عروق به صورت نوارهای پیچ در پیچ، متسع و گاهی اوقات گره داری از روی پوست دیده می شوند. هر چه قطر رگ بیشتر باشد رنگ آن آبی تر و هر چه محل قرار گرفتن رگ نیز عمقی تر باشد رنگ آن کبود تر است. به این ترتیب عروق نازک، سطحی قرمز و عروق کلفت و عمقی، آبی هستند. اهمیت این نکته در انتخاب روش درمانی است. در اکثر موارد شکایت بیمار صرفاً مسائل زیبایی است. اما بعضی اوقات بیماران از درد پاها که با ایستادن طولانی مدت و به ویژه در اواخر روز تشدید می شود شاکی هستند. این درد با در ارتفاع قرار دادن پاها و پوشیدن جوراب واریس تخفیف می یابد. در مواردی ورم مچ پا، خارش، زخم و تغییرات رنگ در پاها دیده می شود این تغییرات به معنی افزایش فشار در سیستم وریدی پاها است که حتماً نیاز به ارزیابی و درمان جداگانه دارد. عوارضی نظیر خونریزی (کبودی پوست) و لخته شدن خون داخل عروق (عروق برجسته دردناک به صورت ناگهانی) در بیماری واریس دیده می شود.
    بیماران با این عروق باید به پزشک مراجعه نمایند و در صورت صلاح دید سونوگرافی داپلر عروق در آن ها انجام شود. مهم ترین مسئله در درمان، تشخیص واریس ثانویه و پی بردن به علل آن است. به طور مثال در موارد ثانویه به ترومبوز عروق عمقی، هیچ درمانی روی عروق سطحی انجام نمی شود و فقط جوراب واریس برای بیمار تجویز می شود. به هر حال در اکثر موارد، بیماران خانم هایی هستند که به علل زیبایی تمایل به درمان دارند. باز هم تأکید می کنیم که قبل از هر درمانی باید از سالم بودن عروق عمقی مطمئن شویم. راه کار ما برای درمان واریس

    دکتر آرش محمدی توفیق در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، بیمازستان شهدای تجریش در رشته جراحی عمومی فارغ التحصیل شد.وی در همان سال در امتحانات دانشنامه (بورد) در رشته جراحی حائز رتبه برتر کشوری شد و بهمین دلیل بلافاصله بعنوان عضو هیئت علمی و استادیار تمام وقت جذب گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد. در همان زمان موفق به اخذ بورس تحصیلی برای خارج از کشور شد و با یک ماموریت تحصیلی از طرف دانشگاه عازم کشور فرانسه شد تا در رشته جراحی عروق در بیمارستان پیتیه-سلپریه پاریس که زیر مجموعه دانشگاه پاریس 6 یا دانشگاه پیر ماری کوری میباشد، به تحصیل ادامه دهد. و از سال 2005 الی سال 2007 در دپارتمان جراحی عروق این بیمارستان که زیر نظر پرفسور کیفر از برجسته ترین جراحان عروق دنیا اداره میشد دوره پیشرفته جراحی عروق یا فلوشیپ را گذراند..

    فوق تخصص جراحی عروق
    بورد تخصصی جراحی عمومی ، جراحی سرطان
    فلوشیپ جراحی میکرسکپی از پاریس
    دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خدمات دکتر توفیق

    ویرایش توسط elnazkhazaei : http://forum.download.ir/member/672-elnazkhazaei در ساعت 2018/04/11, 11:43

    نظر

    صبر کنید ..
    X