اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع تمامی مشکلات بازی Mafia 3 با استفاده از کرک reloaded

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts
  • رفع تمامی مشکلات بازی Mafia 3 با استفاده از کرک reloaded

همانطور که می دانید نسخه CODEX متاسفانه بر روی برخی سیستم ها با مشکلاتی همراه است ، همین موضوع سبب شد گروه RELOADED دست به انتشار نسخه Proper یا همان اصلاح شده کرک این بازی بزند ، لذا بر آن شدیم تا عزیزانی که نسخه های CODEX را دانلود و نصب کرده اند بتوانند بدون مشکل بازی را اجرا نمایند ، توضیحات نوشته شده برگرفته از سایت معتبر منتشر کننده کرک RELOADED است

1- سوال: چه فرقی میان نسخه CODEX و RELOADED است:

جواب: هیچ فرقی میان آنها از نظر محتوا نیست تنها روش کرک RELOADED با CODEX متفاوت است ، بدین معنی که CODEX بازی را از طریق شکستن قفل Arxan protection کرک کرده اما روش RELOADED متفاوت است!

2-سوال: چگونه از کرک RELOADED در نسخه های دیگر استفاده کنیم؟

جواب: برای این کار باید ابتدا بازی را به ورژن v1.01 آپدیت کنید(در مطلب موجود است) سپس اگر نسخه CODEX را دانلود کرده اید فایل bink2w64.dll را حذف کنید سپس نام فایل bink2w64.cdx را به bink2w64.dll تغییر دهید ، اگر از نسخه P2P یا همان Full Unlocked استفاده می کنید فایل bink2w64.dll را حذف کنید سپس نام فایل bink2w64.org را به bink2w64.dll. تغییر دهید

3-سوال: آیا بازی از “non” SSE4.1/SSE4.2 پشتیبانی میکند؟

جواب: خیر

4-سوال: فایل Save در چه قسمتی از کامپیوتر ذخیره می شود؟

جواب: در نسخه CODEX مسیر C:\Users\ username \AppData\Local\2K Games\Mafia III\Data\76561197960267366
    در نسخه Full Unlocked مسیر C:\Users\ username \AppData\Local\2K Games\Mafia III\Data\76561201002510262

5- سوال: آیا لازم است نسخه RELOADED را به طور کامل بار دیگر دانلود کنیم؟

جواب: خیر ، توجه داشته باشید که ممکن است برخی از DLC هایی که در آینده برای بازی منتشر شود بر روی نسخه RELOADED قابل اجرا نباشد لذا بهتر است از همان نسخه P2P/CODEX استفاده کرده و تنها کرک RELOADED را برای رفع مشکلات دانلود کنید

سلام . من الان نسخه Blackbox رو دانلود کردم ..... الان این نسخه جز Codex میشه یا reloaded .... و ابدیت هایی که اومده رو هم من میتونم استفاده کنم ؟

نظر

dar foldere bazi copy ^replace kardam. calki vaghti ruye game luncher click mikonam, logo miad llahzeyi varede bazi mishe (safhe siah) va bad be sorat kharej mishe. mamnun misham age rahnamayi konid.salam. mamnun az inke bazioharo baraye dl mizarid. man noskhe codex ro dl kardam va hamuntor ke goftid filehaye crack reloaded ra

نظر

سلام. با تشکر از سرویس خوب. نسخه کدک رو دانلود کردم و کرک رلدد رو تواین پوش بازی کپی*&جایگزین کردم. ولی* وقتی* بازیو رو اجرا می*کنم، لوگو میاد ولی* تا وارد بازی می*شه (صفحه سیاه) بصورت خارج میشه بدون هیچ اروری! خیلی* ممنون میشم اگه راهنمایی* کنید

نظر

سلام ، دوستان من نسخه بلک باکس رو دانلود کردم چظور باید اجراش کنم!!؟ نصبش کردم ، همه کرک هاشم ریختم داخلش . ولی وقتی میخوام برم داخلش لوگوش میاد بعد میپره بیرون !! مشکل چیه و چکار باید کنم؟

نظر

صبر کنید ..
          X