اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اضافه شدن به سایت های داخلی

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts
  • اضافه شدن به سایت های داخلی

سلام اگر ممکنه سایتتان را جزو سایت های داخلی پارس انلاین قرار بدین که ما ایرانی ها دانلود بصرفه و راحت تری داشته باشیم. ممنون از خدمات خوبتون

سلام سایت ما جزو سایت های داخلی به حساب میاد ، به دلیل اینکه سرورهای ما داخل ایران هستند و برای شما اینترنت داخلی حساب میشه
    ویرایش توسط a66as : http://forum.download.ir/member/8-a66as در ساعت 2017/10/29, 11:35

نظر

سلام یک قسمت بگذارید تا کاربران بتونند سایت های مفید داخلش بگذارند با تشکر
      ویرایش توسط A.Izadi : http://forum.download.ir/member/1423-a-izadi در ساعت 2018/06/12, 00:12

نظر

نوشته اصلی توسط tablighchannel نمایش پست ها
        سلام یک قسمت بگذارید تا کاربران بتونند سایت های مفید داخلش بگذارند با تشکر
        سلام، ممنون بابت پیشنهادتون، بررسی میشه

نظر

سلام من با شرکت مخابرات اکانت دارم اما سایت شما جز سایتهای داخلی محسوب نیست حتی با سامانه 195 هم تماس گرفتم وپثبت شکایت کردم و جواب این بود که آي پی معرفی شده احتمالا باعث شده که شما جز سایتهای بین الملل قرارربگیرید ممنون میشم اگه پیگیری کنید من خیلی دانلود میکنم از سایت شما و هزینه چهارربرابر حساب میشه

نظر

این پیامی هست که بعد ثبت شکایت گرفتم
            مشترك محترم ، مبناي محاسبه ترافيك داخلي ip هاي اعلام شده از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مي باشد . چنانچه سايتي به عنوان سايت منتخب داخلي معرفي شود ولي ip سرورهاي دانلود آن اعلام نشود ، محاسبه ترافيك به صورت بين الملل انجام مي گردد ؛ براي بررسي دقيق تر مي بايست لينك دانلود اعلام شود.

نظر

نوشته اصلی توسط sayrasayra نمایش پست ها
              این پیامی هست که بعد ثبت شکایت گرفتم
              مشترك محترم ، مبناي محاسبه ترافيك داخلي ip هاي اعلام شده از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مي باشد . چنانچه سايتي به عنوان سايت منتخب داخلي معرفي شود ولي ip سرورهاي دانلود آن اعلام نشود ، محاسبه ترافيك به صورت بين الملل انجام مي گردد ؛ براي بررسي دقيق تر مي بايست لينك دانلود اعلام شود.
              لطفا پست زیر رو مطالعه کنید
              اطلاعیه ترافیک نیم بها برای دانلود از سایت دانلود فارسی . ترافیک مصرفی شما از دانلود فارسی باید نیم بها محاسبه گردد . ترافیک نیم بها در دانلود فارسی Download.ir

نظر

صبر کنید ..
              X