اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل از کار افتادن کیبرد در داخل بازی گوتیک3

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts
  • مشکل از کار افتادن کیبرد در داخل بازی گوتیک3

با سلام اینجانب حسین شایق بازی کالکشن گوتیک را از سایت شما دانلود نموده ام ولی در داخل بازی گوتیک3 و forsaken gods به مشکل از کار افتادن کی برد بر خورده ام و سپس آنتی ویروس را غیر فعال نموده و دوباره بازی را از ابتدا نصب نموده ام ولی مشکل حل نشد لطفا اینجانب را راهنمایی نمایید.

نوشته اصلی توسط alucardhosein نمایش پست ها
    با سلام اینجانب حسین شایق بازی کالکشن گوتیک را از سایت شما دانلود نموده ام ولی در داخل بازی گوتیک3 و forsaken gods به مشکل از کار افتادن کی برد بر خورده ام و سپس آنتی ویروس را غیر فعال نموده و دوباره بازی را از ابتدا نصب نموده ام ولی مشکل حل نشد لطفا اینجانب را راهنمایی نمایید.
    سلام، مشکل از نسخه ویندوز شماست. لطفا کامنت های بازی رو در سایت دنبال کنید

نظر

ویندوزتو عوض کن

نظر

سلام کیبورد من حین بازی اویل کار نمیکنه برای رفع مشکلش میتونید کمکم کنید؟

نظر

سلام خسته نباشین من عضو جدید هستم ویندوز 10 نصب کردم ازاین شرکتیها بعد از یکروز ریستارت میشه مشکل کرک هس اگه هس چطوری باید کرک کنم تورو خدا منو راهنمایی کنید ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi.66 نمایش پست ها
            سلام خسته نباشین من عضو جدید هستم ویندوز 10 نصب کردم ازاین شرکتیها بعد از یکروز ریستارت میشه مشکل کرک هس اگه هس چطوری باید کرک کنم تورو خدا منو راهنمایی کنید ممنون
            سلام
            خوش آمدید

بهتره برای نصب ویندوز حساست بیشتری برای انتخابش به خرج بدید و حد المقدور نسخه هایی که دستکاری نشده اند و تنها آپدیت ها بهشوت اضافه شده رو نصب کنید تا این مشکلات رو نداشته باشید و

نظر

نوشته اصلی توسط niliyon439 نمایش پست ها
              سلام کیبورد من حین بازی اویل کار نمیکنه برای رفع مشکلش میتونید کمکم کنید؟
              سلام
              لطفا دقیق بگید کدوم نسخه بازی اویل تا ببینیم مشکل از چی می تونه باشه

نظر

صبر کنید ..
              X