اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی نرم افزار مجیک بولت

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts
  • معرفی نرم افزار مجیک بولت

سلام
    در این تاپیک میخوام یک نرم افزار بسیار قدرتمند که در ضمینه ایجاد تغییرات بر روی عکس ها کار میکنه رو معرفی کنم.
    در ابتدا بگم که این نرم افزار بیشتر مورد کاربرد عکاس ها و طراحان سه بعدی فعال در حوزه معماری یا کسایی مثل من که در زمینه طراحی صنعتی و کانکس یا سازه های پیش ساخته کار میکنن می خوره.
    اسم این نرم افزار مجیک بولت هست که هم می تونید بصورت یک افزونه یا پلاگین روی فتوشاپ نصبش کنید و هم میشه به عنوان یک نرم افزار روی سیستم نصب کرد.
    اکه کارکردن با دوربین عکاسی رو بخوبی بلد باشید کار کردن با این نرم افزار بسیار راحت و لذت بخش خواهد بود و اکه بلد نباشین هم می تونید از سمپل های آمادش استفاده کنید.اکثر عکاسان و طراحان مطرح دنیا برای اصلاحات رنگی و ایجاد افکت های تصویری کارهاشون از این نرم افزار محبوب استفاده می کنن. من تو زمینه طراحی کانکس و سازه های پیش ساخته فعالیت دارم و بر کالر کارکشن کردن یا همون اصلاح رنگی مدل های کانکس که توو نرم افزار سه بعدی خروجی میگیرم فقط سراغ مجیک بولت میرم.
    امیدوارم نصب کنید و از قدرت فوق العادش لذت ببرید.
    خوشحال میشم اگه در این زمینه تجربه دارید در همین تاپیک با بقیه دوستان به اشتراک بزارید.
    ممنون
    دانلود فارسی بزرگترین مرجع دانلود برای ایرانیان . دانلود بازی جدید کامپیوتر و کنسول PS3،PS4،XBOX360، نرم افزارهای کاربردی و تخصصی، فیلم و کارتون دوبله و زبان اصلی، فیلم آموزشی، فیلم مستند، بازی و نرم افزارهای اندروید و آیفون، جدیدترین آپدیت های سیستم عامل ها
صبر کنید ..
X