اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Xur - Destiny 2 کجاست ؟!

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • Xur - Destiny 2 کجاست ؟!


  در این هفته Xur با کلی سلاح و زره بازگشته است و آماده فروش آنها به شما می باشد .
  برای یافتن Xur، به منطقه Giant's Scar بروید سپس با sparrow به سمت شمال بروید و در سمت شمال غربی نقشه، دنبال یک غار بگردید .
  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: Destiny 2 - xur location-LQ.jpg مشاهده: 1 حجم: 140.0 کیلو بایت  مثل همیشه Xur، سه پیشنهاد برای زره، یکی برای هر کلاس و یک سلاح به شما می دهد .

  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: destiny.2.xur.vigilance.wing.jpg مشاهده: 1 حجم: 129.8 کیلو بایت  اولین سلاحی که در این هفته می فروشد، Vigilance Wing نام دارد . با هر بار شکلیک، 5 تیر میزند . قسمت جالب اینجاست که اگر آخرین بازمانده تیم تان باشید، دقت این سلاح بیشتر می شود و سرعت ریکاوری تان را بالا می برد، به همین خاطر می توانید از این سلاح در Crucible استفاده کنید .

  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: destiny.2.xur.orpheus.rig.jpg مشاهده: 1 حجم: 116.5 کیلو بایت  هانتر ها ( Hunters ) می توانند Orpheus Rig boots را بخرند . این بوت به شما این امکان را می دهد تا پس از tether کردن هر دشمن با تیر های Shadowshot، مقداری انرژی دریافت کنید .

  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: destiny.2.xur.veritys.brow.jpg مشاهده: 1 حجم: 134.6 کیلو بایت  Warlock ها می توانند کلاه Varity's Brow رو بخرند . اگر یک سلاح انرژی ( energy weapon ) دارید، این کلاه گزینه مناسبی برای شماست . هر بار که یک دشمن را با سلاح انرژی از بین ببرید، این کلاه انرژی نارنجک شما و دوستان نزدیک تان را پر می کند .

  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: destiny.2.xur.hallowfires.heart.jpg مشاهده: 1 حجم: 151.5 کیلو بایت  تایتان ها ( Titans ) می توانند قلب Hallowfire را از Xur بخرند . یک قطعه زره که سرعت شارژ دوباره قابلیت های خورشیدی ( solar ) شخصیت تان را افزایش می دهد . به خصوص در مواقعی که Super تان فعال باشد .

  پیشنهاد های این هفته Xur + قیمت آنها :
  • Vigilance Wing (Exotic pulse rifle) -- 29 Legendary Shards
  • Hallowfire Heart (Exotic Titan chest armor) -- 23 Legendary Shards
  • Orpheus Rig (Exotic Hunter leg armor) -- 23 Legendary Shards
  • Verity's Brow (Exotic Warlock helmet) -- 23 Legendary Shards
  اگر بخواهید می توانید یک Fated Engram بخرید که قیمت آن 97 Legendary Shards می باشد . این Engram به شما یک سلاح می دهد که برای شخصیت تان ندارید .
  ویرایش توسط mohammad19 : https://forum.download.ir/member/1590-mohammad19 در ساعت 2019/01/21, 12:16
صبر کنید ..
X