اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Dark Zone های بازی The Division 2 غافلگیرتان می کنند

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • Dark Zone های بازی The Division 2 غافلگیرتان می کنند
  یکی از دستاورد های بزرگ نسخه اول بازی Division منطقه های تاریک یا دارک زون ها ( Dark Zones ) بودند . منطقه تاریک جایی بود که شما می توانستید در مراحل زمانی شرکت کنید، درگیری های کوچک داشته باشید و حتی می توانستید به اعضای تیم تان خیانت کنید ! یوبی سافت برای The Division 2 برنامه های جالبی دارد . قرار است منطقه تاریک بزرگتر شود و ویژگی های جدید به آن اضافه شود .
  در منطقه تاریک The Division 2 شما هم با بازیکنان خواهید جنگید و هم با هوش مصنوعی بازی ! این، کار شما را برای بدست آوردن تجهیزات سخت تر خواهد کرد . هر چند در قسمت اول بازی هم برای وارد شدن به منطقه تاریک باید بازیکن حرفه ای باشید چون بازیکن های فوق حرفه ای در آن منطقه منتظر افراد تازه وارد بودند تا تجهیزاتشان را غارت کنند و امتیاز کسب کنند . به همین خاطر یوبی سافت تلاش می کند در The Division 2 منطقه تاریک را جوری طراحی کند تا تمام بازیکنان بتوانند به آنجا وارد شوند و تجربه جدیدی کسب کنند .


  بازی The Division 2 شامل 3 منطقه تاریک در .Washington D.C ، شرق DZ و جنوب DZ می باشد . در مراحل اصلی بازی به شما ماموریت داده می شود تا مناطق تاریک را بررسی کنید . همچنین زمانی که در منطقه تاریک هستید می توانید متوجه شوید که در آنجا چه اتفاقاتی افتاده است . پس از به اتمام رساندن مراحل منطقه تاریک، بخش اصلی آن باز می شود و به شما اجازه می دهد تا با هوش مصنوعی بازی و بازیکنان دیگر، رقابت کنید و تجهیزات و امتیاز بدست آورید .

  یک ویژگی خوب دیگر مناطق تاریک در The Division 2 این است که منابع و تجهیزاتی که بدست می آورید را می توانید همان موقع استفاده کنید . در نسخه اول بازی، باید تجهیزات را از منطقه تاریک خارج می کردید تا بتوانید از آن استفاده کنید . بسیاری از بازیکنان نمی توانستند این کار را انجام دهند، چون مناطق تاریک پر از بازیکنان حرفه ای بود که منتظر بودند تا تجهیزاتی که پیدا کردید را از شما بگیرند .


  سازندگان بازی اقداماتی را انجام داده اند تا در مناطق تاریک بتوانید با بازیکنان هم سطح خود رو به رو شوید تا بازی عادلانه اما سخت باشد . بعضی اوقات نیز می توانید بازیکنان با سطح های پایین و یا بالاتر را ببینید . به همین خاطر بیشتر اتفاقات بازی، غیرقابل پیش بینی می شود .
  برای مشاهده تریلر بخش داستانی بازی The Division 2 روی لینک زیر کلیک کنید .

صبر کنید ..
X