اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کنسول بازی جدید به نام Mad Box در حال ساخت است

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • کنسول بازی جدید به نام Mad Box در حال ساخت است
  مدتی پیش استودیو سازنده بازی Project Cars 2 اعلام کرد که می خواهند یک کنسول بازی جدید به نام Mad Box بسازند . درحالی که این کنسول در مراحل اولیه ساخت است، مدیر عامل این کمپانی ( Ian Bell ) تعدادی تصویر از طرح احتمالی این کنسول منتشر کرده بود و حالا تصاویر جدیدی از طرح احتمالی دسته آن منتشر کرده است . طرح این دسته کمی شبیه به دسته Xbox است اما دکمه های بیشتری دارد، در وسط آن یک صفحه نمایش بزرگ وجود دارد و بسیار جذاب است . کمی پایین تر می توانید تصاویر طرح احتمالی دسته این کنسول را مشاهده کنید .
  در ابتدا هنگامی که خبرهایی از ساخت این کنسول منتشر شد، Bell اعلام کرد که قرار است قدرتمند ترین کنسولی باشد که تا به حال ساخته شده است . او ادعا کرد که سخت افزار این کنسول مساوی با یک PC قدرتمند می باشد . این کنسول می تواند بازی ها را با رزولوشن 4K اجرا کند و بازی های VR را هم می تواند تا 90 فریم بر ثانیه اجرا کند .
  تصاویر طرح احتمالی کنسول Mad Box  هنوز اطلاعات دیگری از این کنسول منتشر نشده است اما Bell گفته است که آنها درحال مذاکره با کمپانی های مختلف برای ساخت و تهیه قطعات هستند و حدودا 3 سال دیگر زمان می برد تا این کنسول به صورت عمومی منتشر شود .
  برای افزایش هیجان و انگیزه طرفداران، Bell گفته است که مردم می توانند در توییتر یک شعار برای کنسول بفرستند و به شعاری که برنده شود، مبلغ 10 هزار دلار جایزه می دهند و تا آخر عمر به آن فرد بازی رایگان خواهند داد !
صبر کنید ..
X