اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Call Of Duty برای بار دهم پرفروش ترین بازی کنسول سال در آمریکا شد

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • Call Of Duty برای بار دهم پرفروش ترین بازی کنسول سال در آمریکا شد


  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Call of Duty - F - Cover.jpg
مشاهده: 1
حجم: 65.0 کیلو بایت


  گروه NPD اعلام کرد که بازی Call of Duty پرفروش ترین بازی برای کنسول ها، در سال 2018 در کشور آمریکا شد . این دهمین سالی است که بازی Call of Duty در آمریکا پرفروش ترین بازی کنسول می شود . به همین خاطر Activision یک پست در وبلاگ بازی منتشر کرده است و از کاربران و طرفداران تشکر کرده است و گفته است " این باعث افتخار ماست که بازیکنان و طرفداران در کنار هم لحظات به یاد ماندنی ای را ساخته اند " .
  رکورد 10 ساله Activision در سال 2009 با بازی Modern Warfare 2 آغاز شد . در سری بازی های Call of Duty جنگ در آینده و قدیم را مشاهده و تجربه کردیم . در Infinite Warfare شاهد تجهیزات فوق پیشرفته و جنگ در فضا بودیم و در WWII جنگ به زمان گذشته بازگشت و دوباره با انتشار Black Ops 4 فضای بازی به زمان آینده بازگشت . Black Ops 4 اولین نسخه از سری بازی های Call of Duty می باشد که بخش تک نفره ( single player ) ندارد و به جای آن مد های Blackout و بتل رویال را به بازی اضافه کردند و معلوم شد که طرفداران زیادی دارد .

  طبق توییتی که یکی از مدیر های بخش ارتباطات استودیو Infinity Ward منتشر کرد، بازی بعدی ممکن است نسخه بازسازی شده Modern Warfare 4 باشد . البته هنوز هیچ اطلاعات رسمی و قطعی ای منتشر نشده است و معلوم نیست که در سال 2019 چه Call of Duty ای منتشر می شود .

  جالب است بدانید طبق گزارش منتشر شده از NPD، بازی Red Dead Redemption 2 پرفروش ترین بازی سال 2018 در آمریکا شد و Call of Duty: Black Ops IV دومین بازی پرفروش سال شد .
صبر کنید ..
X