اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استودیو Quantic Dream به سمت ساخت بازی های مولتی پلتفرم می رود

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • استودیو Quantic Dream به سمت ساخت بازی های مولتی پلتفرم می رود


  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: detroit - forum.jpg مشاهده: 1 حجم: 40.7 کیلو بایت

  استودیو Quantic Dream بازی های فوق العاده ای مانند Heavy Rain, Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human را به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ساخت و مدتی پیش کمپانی چینی ای به نام NetEase بخشی از سهام این استودیو را خریداری کرد . مقدار پولی که این استودیو از کمپانی NetEase دریافت کرد مشخص نیست . وقتی که مردم از این خبر مطلع شدند این سوال برای افراد زیادی پیش آمد که آیا این کمپانی به ساخت بازی های انحصاری ادامه می دهد یا خیر، و حالا متوجه شدیم که این استودیو قرار است برای پلتفرم های دیگر نیز بازی تولید کند .
  این استودیو ابتدا بازی های مولتی پلتفرم می ساخت یکی از بازی های مولتی پلتفرم آن Fahrenheit: Indigo Prophecy بود که طرفداران زیادی پیدا کرد اما بعد از مدتی این استودیو همکاری خود را با سونی آغاز کرد و سه بازی انحصاری برای پلی استیشن ساخت . مدتی پیش مدیر استودیو کوانتیک دریم، Guillaume de Fondaumière، در مصاحبه با GamesBeat گفت : "ما به ساخت بازی برای پلی استیشن ادامه می دهیم، این کنسولی است که خیلی ها می شناسند و از آن استفاده می کنند اما به فکر پلتفرم های دیگر هم هستیم چون ما می خواهیم تا جایی که ممکن است گیمر های پلتفرم های مختلف بتوانند بازی هایی که می سازیم را تجربه کنند" . " این تغییر مسیر بزرگی برای استودیو خواهد بود اما مطمئن هستیم که می توانیم بازی های مولتی پلتفرم بسازیم و کیفیت بالای بازی هایی که می سازیم را حفظ کنیم" .
  بنیانگذار استودیو در مصاحبه ای که داشت اعلام کرد، فعلا برای انتشار اطلاعات درباره بازی بعدی زود است اما استودیو در حال ساخت یک موتور بازی سازی جدید می باشد که از مولتی پلتفرم پشتیبانی می کند . "این موتور بازی سازی از هر چیزی که تا به حال ساخته ایم، چشمگیر تر است" .
  آخرین بازی ساخته شده توسط این استودیو، بازی فوق العاده جذاب و پرطرفدار Detroit: Become Human بود که توانست از سایت IGN امتیاز 8 را از 10 دریافت کند .
صبر کنید ..
X