اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مپ جدید پاریس Overwatch به سرورهای تست PC اضافه شد

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • مپ جدید پاریس Overwatch به سرورهای تست PC اضافه شد


  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: paris-fu.jpg مشاهده: 1 حجم: 62.8 کیلو بایت

  Blizzard اعلام کرد که مپ جدید پاریس ( Paris ) به سرورهای تست PC اضافه شده است .
  پاریس نام مپ جدیدی است که به صورت Assault ( حمله ) می باشد و شامل تعداد زیادی خیابان و راهرو های باریک می باشد . به نظر می رسد این نقشه جوری طراحی شده است که کاربران مجبور شوند با یکدیگر برخورد و مبارزه کنند .
  از مکان های تاریخی و مهم شهر پاریس که در این نقشه وجود دارد می توان به Cabaret Luna، the Pâtisserie Galand و the Maison Marat اشاره کرد . آخرین رویداد اورواچ یعنی جشن سال جدید Lunar هنوز پا برجاست .
  این جشن بر اساس یک فرهنگ چینی ساخته شده است و هر سال این جشن برگزار می شود و هر بار یک سری امکانات جدید به بازی اضافه می شود که مربوط به فرهنگ های تاریخی کشور می شوند .
  رویداد امسال به نام "سال خوک" است و تا 8 فوریه ادامه دارد . این رویداد برای احترام به ژنرال ها و افراد معروف سلسله هان ایجاد شده است و تعدادی طرح ( skin ) جدید به بازی اضافه کرده است .
  برای مثال Reaper, Hanzo, Reinhardt, Torbjor, Zenyatta و Tracer حالا طرح های جدید Lu Bu, Huang Zhong, Guan Yu, Zhang Fei, Zhuge Liang و Hong Gildong را دارند . Orisa هم یک اسکین جدید به نام Sanye دریافت کرده است و
  و Brigitte نیز یک اسکین ژنرال جدید دارد .
  در این رویداد یک پچ جدید نیز برای بازی ساخته شده است اما اتفاق بزرگی نیوفتاده است . البته طرز کار Armor مقداری تغییر کرده است .

  ویرایش توسط mohammad19 : https://forum.download.ir/member/1590-mohammad19 در ساعت 2019/02/03, 11:44
صبر کنید ..
X