اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اطلاعات فاش شده از بازی جدید استودیو Respawn به نام Apex Legends

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • اطلاعات فاش شده از بازی جدید استودیو Respawn به نام Apex Legends


  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: apex legends - forum.jpg مشاهده: 1 حجم: 22.4 کیلو بایت

  مدتی است که اخباری درباره بازی جدید استودیو Respawn به نام Apex Legends در اینترنت منتشر شده است و قرار است سازندگان بازی یک پخش زنده داشته باشند .

  مدیر عامل استودیو Respawn یعنی Vince Zampella مدتی پیش در هنگام پخش مسابقه Super Bowl یک توییت منتشر کرد که مربوط به یک اکانت Twitch به نام Play Apex بود . این اکانت برای شروع پخش زنده در روز دوشنبه ( 4 فوریه ) زمان بندی شده است اما هنوز مشخص نیست که در این پخش زنده قرار است چه اتفاقی رخ دهد . Zampella نیز در توییت خود به جزئیات پخش زنده اشاره ای نکرده بود .

  Respawn استودیو سازنده دو بازی شوتر اول شخص پرطرفدار Titanfall و Titanfall 2 می باشد که بازیکنان در این سری بازی می توانند به عنوان سرباز و یا ربات های تایتان قدرتمند با دشمنان مقابله کنند .

  سری بازی های Titanfall جزو بهترین بازی های شوتر در سال های انتشار خود بودند . مدتی است که Respawn در حال کار بر روی نسخه ای جدید یا بازی ای شبیه به بازی Titanfall است و سازندگان بازی نیز تایید کرده اند که در حال حاضر درحال کار بر روی بازی های Star Wars: Jedi Fallen Order ، یک نسخه جدید یا بازی ای شبیه به بازی Titanfall و یک بازی VR ( واقعیت مجازی ) که هنوز نام آن مشخص نشده است، هستند .

  مدیر عامل کمپانی EA یعنی Andrew Wilson اعلام کرد در سال 2019 حداقل دو بازی از استودیو Respawn منتشر خواهد شد و تایید شده است که یکی از آنها Jedi Fallen Order می باشد .

صبر کنید ..
X