اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دلی ال سی The Ghost Survivors برای بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شد

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • دلی ال سی The Ghost Survivors برای بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شد


  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: The Ghost Survivors - forum.jpg
مشاهده: 1
حجم: 43.7 کیلو بایت

  استودیو Capcom دی ال سی The Ghost Survivors را برای Resident Evil 2 Remake منتشر کرد . این دی ال سی رایگان است و دارندگان نسخه اصلی بازی می توانند آن را برای Xbox One, PS4 و PC دریافت کنند .
  این دی ال سی بیشتر بر روی شخصیت های دیگر تمرکز می کند، شخصیت های که در ماجراجویی های Leon و Claire در ایستگاه پلیس شهر Raccoon، نتوانستید با آنها بازی کنید .
  داستان اول که زمانی برای سوگواری نیست ( No Time To Mourn ) نام دارد، بر روی شخصیت Robert Kendo تمرکز می کند . رابرت صاحب یک مغازه اسلحه فروشی می باشد و می خواهد با تعداد زیادی اسلحه سعی می کند به خیابان های شهر Raccoon برود و راهی برای فرار از دست زامبی ها پیدا کند .
  داستان دوم که فرار ( Runaway ) نام دارد، درباره شخصیت Katherine Warren می باشد . کاترین دختر شهردار شهر Raccoon است . او باید به صورت مخفیانه به مکانی امن برود و از دست یک زامبی که به صورت عجیبی جهش یافته، فرار کند .
  داستان سوم به نام سرباز فراموش شده ( Forgotten Soldier ) درباره Ghost می باشد . Ghost مانند Hunk یک مامور U.S.S است که توانسته از اتفاقات اخیر جان سالم بدر ببرد و حالا دنبال یک راه فرار است .
صبر کنید ..
X