اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فصل 8 فورتنایت Fortnite منتشر شد

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • فصل 8 فورتنایت Fortnite منتشر شد


  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Fortnite season 8 - f.jpg
مشاهده: 1
حجم: 81.9 کیلو بایت

  مدتی پیش فصل هشتم بازی پر طرفدار و محبوب فورتنایت منتشر شد و چالش ها و امکانات جدیدی به بازی اضافه شد . در آپدیت جدید بازی، گیم پلی و محیط بازی بهبود یافت، قسمت های جدیدی به نقشه اضافه شد و سلاح ها و اسکین های جدیدی به بازی اضافه شد . در فصل 8 بازی، امکانات جدید و غیر منتظره دیگری مانند امکان اشتراک امتیاز و میزان پیشرفت خود با دوستان و ... نیز به بازی اضافه شد .
  در فصل 8 بازی، کوه آتشفشان، Sunny Steps و Lazy Lagoon به نقشه بازی اضافه شد . یک قابلیت جدید که به بازی اضافه شده است، گدازه است، که وقتی با آن برخورد کنید، 1 جان از شما کم می شود و شما را به هوا پرت می کند . همچنین قسمت هایی اضافه شده است که بخاری که از آن ها بیرون می آید شما را به آسمان پرتاب می کند .
  در بخش اسحله، توپ دزدان دریای ( Cannon ) به بازی اضافه شده است که می تواند سازه های مختلف را از بین ببرد . همچنین شما می توانید وارد آن شوید و خود را به قسمت های مختلف نقشه پرت کنید . برای این کار باید توپ را به صورت دستی به سمت قسمتی که می خواهید شلیک کنید یا خود را پرت کنید، نشانه بگیرید . اگر با این توپ به صورت مستقیم به بازیکنان یا سازه ها شلیک کنید، 100 جان می گیرد و اگر به نزدیک دشمن شلیک کنید، 50 جان کم می شود .
صبر کنید ..
X