اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست بازی Fallen Lords Condemnation

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts
  • درخواست بازی Fallen Lords Condemnation

با سلام و خسته نباشید خدمت تیم دانلود فارسی اگ زحمتی نیست یه بازی قدیمی و نوستالژیک میخاستم اسمشم Fallen Lords Condemnation هستش
    لطفا توی سایت قرارش بدین ممنون میشم
    یه سوال دیگم داشتم این بازی چون خیلی قدیمیه رو سیستم من اجرا نمیشه ینی موقع لود کردن گیر میکنه باید چیکار کنم؟

با سلام

بله حتما به زودی به سایت اضافه می کنیم.
    یعنی موقع لود کردن گیر می کنه و اروری نمیده ؟ پیشنهاد می کنم به صورت Compatiblity mode هم بازی رو اجرا کنید

نظر

نوشته اصلی توسط a66as نمایش پست ها
      با سلام

یعنی موقع لود کردن گیر می کنه و اروری نمیده ؟ پیشنهاد می کنم به صورت Compatiblity mode هم بازی رو اجرا کنید
      خیلی خیلی ممنونم هروقت بازی گذاشتین لطفا بهم اطلاع بدین <3 ینی وقتی واردش میشدم میاورد همه چیو انتخاب میکردم اما وقتی میخاستم وارد خود بازی بشم و بازی کنم تو لود کردن گیر میکرد!

نظر

نوشته اصلی توسط a66as نمایش پست ها
        با سلام

با سلام من خیلی وقت پیش این بازی رو درخواست کردم ولی هنوز روی سایت موجود نمیبینمش!امکانش هست قرارش بدین لطفا؟خیلی دنبالشم

نظر

نوشته اصلی توسط Anita نمایش پست ها

با سلام من خیلی وقت پیش این بازی رو درخواست کردم ولی هنوز روی سایت موجود نمیبینمش!امکانش هست قرارش بدین لطفا؟خیلی دنبالشم
          بابت تاخیر عذرخواهی می کنم . تا چند روز دیگه اضافه می کنیم .

نظر

صبر کنید ..
          X