اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای حل برخی از مشکلات اجرای بازی Resident Evil 7

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts
  • راهنمای حل برخی از مشکلات اجرای بازی Resident Evil 7

1 – اگر تحت Steam بازی را اجرا می کنید از کامل بودن فایلهای cache مطمئن شوید.
    • برای اینکار در لیست کتابخانه استیم روی اسم بازی کلیک راست نموده و گزینه Properties را انتخاب کنید
    • روی گزینه Local Files کلیک کنید
    • گزینه "Verify Integrity of Game Cache…" را انتخاب کنید (هنگام انجام این مرحله لطفا آنتی ویروس را به طور کامل غیرفعال کنید)
    • اگر فایلهایی پیدا شدند که نیاز به دانلود مجدد داشتند روی گزینه OK کلیک کنید تا فایلها به روز شوند.
    2 – مشکل گیر کردن تصویر (stuttering) اگر بازی هنگام اجرا گیر تصویری دارد می توانید با روشهای زیر میزان گرافیک را کمتر کرده تا سی پی یو فرصت کافی برای پردازش تصویر پیدا کند.
    • در تنظیمات گرافیک بازی موارد زیر را غیرفعال کنید: Vsync, Dynamic Shadows and Shadow Cache
    • در تنظیمات گرافیک بازی گزینه ambient occlusion را به SSAO تغییر بدهید و از HBAO+ استفاده نکنید
    • از به روز بودن درایور کارت گرافیک مطمئن شوید.
    3 – مشکل کرش بازی. اگر بازی هربار در یک نقطه خاص کرش می کند و به محیط ویندوز برمی گردد و پیغام خطای “re7.exe Stopped Working” را دریافت می کنید به احتمال زیاد CPU کامپیوتر شما AMD Phenom می باشد چرا که تنها این دسته از بازیکنان به این مشکل برخورده اند. برای حل این مشکل سایت زیر یک پچ برای بهینه کردن کارت گرافیک ارائه داده است https://gameserrors.com/fix/RE7biohazard/ .
    • پچ را دانلود کنید
    • فایل زیپ دانلود شده را باز کرده و برنامه را اجرا کنید
    • کارت گرافیک شما به طور اتوماتیک انتخاب شده است
    • فایل اجرایی بازی انتخاب کنید اگر از آدرس پیش فر ض استیم استفاده کرده باشد باید آدرس شما شبیه زیر باشد: “C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Resident Evil 7 biohazard″.
    • Tweak را Apply کنید
    • بعد از اتمام کار می توانید بازی را اجرا کنید.
    4 – مشکل صفحه سیاه. برخی از کاربران وقتی بازی را اجرا می کنند هیچ اتفاق خاصی نمی افتد و فقط با یک صفحه سیاه روبرو می شوند. یکی از دلایل این مشکل بخاطر هماهنگ نبودن رزولوشن مانیتور با بازی است و چون بازی به حالت تمام صفحه است امکان دسترسی به منوی تنظیمات وجود ندارد. برای رفع این مشکل برنامه Nvidia Geforce Experienceرا اجرا کنید و لیست بازیهایتان را در آن به روز کنید باید بازی RE7 به لیست بازیهای شما اضافه شده باشد. روی گزینه Details کلیک کنید و بازی را Otimize کنید و تنظیمات را به طور دستی تغییر بدهید و گزینه FullScreen را به Windowed تغییر بدهید. ذخیره کنید. بازی در حالت پنجره ای کار نخواهد کرد ولی به منوی تنظیمات دسترسی پیدا خواهید کرد.
    در صورت عدم دسترسی به Nvidia بازی را در حالت غیرتمام صفحه اجرا کنید و refresh rate و رزولوشن مانیتور را با تنظیمات گرافیکی بازی یکی کنید و یا رزلوشن بازی را با مانیتور یکی کنید.

5 – مشکل ذخیره بازی. گاهی اوقات موقع ذخیره بازی در تصویر دکمه Save را نمی توانید ببینید تا کلیک کنید برای رفع این مشکل می توانید روشهای زیر را انجام بدهید:
    • دسته های بازی و کیبرد را از کامپیوتر جدا کنید و بعد از ذخیره کردن دوباره وصل کنید.
    • کلید ALT+Tab را بزنید تا از حالت تمام صفحه خارج شده و بعد از ذخیره دوباره کلید را بزنید تا تمام صفحه شود.
    • پچ ارائه شده برای کرش این مشکل را نیز حل می کند.
    6- برای خطای “Api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is Missing” کتابخانه redistributable C++ library را نصب کنید.
    7 – اگر خطای builder\\modules\\render\\os\\renderdevice dx11.cpp را دریافت می کنید بخاطر این است که کارت گرافیک شما دایرکت اکس 11 را ساپورت نمی کند برای رفع این مشکل SDK ویندوز را از آدرس http://msdn.microsoft.com/en-in/wind.../hh852363.aspx دانلود کنید بعد از نصب فایل dxcpl.exe را در ویندوز پیدا کنید و اجرا کنید. در پنجره باز شده گزینه force WARP را انتخاب کنید و ورژن را 11.1 انتخاب کنید.
    [IMG]file:///C:/Users/Hamid/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.png[/IMG] سپس گزینه edit list را انتخاب کرده و به دو شاخه Ubisoft\Ubisoft Game Launcher و Steam\steamapps\common\Watch_Dogs\bin رفته تمام فایلهای اجرایی (EXE) را پیدا کرده همانند عکس به لیست اضافه (ADD) کنید و در نهایت Apply را بزنید.

سلام دوست عزیز من بازی رو نصب کردم بعدفیلم اول بازی قسمت لودینگ تیکه ی اخرش گیر میکنه کارت گرافیکم اپدیت کردم .داریکس ۱۱اپدیت کردم سی پی و سیستمم کورای۵ دیگه نمیدونم چکار کنم حتی سیو مرحله بعدم ریختم تو پوشه سیو بازم تو قسمت لودینگ گیر میکنه خواهشا کمکم کنید خیلی دوس دارم این باریو بازم ممنون

نظر

سلام خسته نباشید

نظر

صبر کنید ..
      X