اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل من در اجرای بازی

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts
  • مشکل من در اجرای بازی

سلام

من مشکلی در نصب بازی : MineCraft StoryMode 8 دارم طبق آموزش نصب یعنی:

راهنمای نصب نسخه CODEX : - ابتدا فایل مورد نظر خود را دانلود کنید . - با استفاده از نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید . - با استفاده از نرم افزار Virtual CloneDrive فایل ISO را در درایو مجازی اجرا کنید . - فایل setup.exe را اجرا کرده و مراحل نصب را ادامه دهید . - پس از پایان نصب تمامی محتوای پوشه CODEX را در محل پیش فرض بازی کپی کنید . - تمام .

پیش رفتم و آیکون بازی هم برام نمایان شد اما نتونستم بازی رو باز کنم.

لطفا کمک کنید
    با تشکر

سلام, به درایو محل نصب بازی برید و بر روی آیکون بازی راست کلیک کرده و از طریق گزینه Run as Administator بازی را اجراء کنید

نظر

نوشته اصلی توسط RedCommand نمایش پست ها
      سلام

من مشکلی در نصب بازی : MineCraft StoryMode 8 دارم طبق آموزش نصب یعنی:

راهنمای نصب نسخه CODEX : - ابتدا فایل مورد نظر خود را دانلود کنید . - با استفاده از نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید . - با استفاده از نرم افزار Virtual CloneDrive فایل ISO را در درایو مجازی اجرا کنید . - فایل setup.exe را اجرا کرده و مراحل نصب را ادامه دهید . - پس از پایان نصب تمامی محتوای پوشه CODEX را در محل پیش فرض بازی کپی کنید . - تمام .

پیش رفتم و آیکون بازی هم برام نمایان شد اما نتونستم بازی رو باز کنم.

لطفا کمک کنید
      با تشکر
      سلام مشکلتون برطرف شد ؟

نظر

ba salam va khaste nabashid man crysis 3 ro download kardam ama file inistall nadare namidonam che konam lotfan komakam konid

نظر

سلام, برای نصب بازی به پوشه Bin 32 مراجعه کنید

نظر

سلام من بازی DeadByDaylight رو از همین سایت دانلود کردم و پس از اکسترکت نیازی به نصب نداشت و همچنین کرکی نداشت.

وارد پوشه بازی که میشم و روی icon بازی کلیک میکنم یه صفحه در حالت minimize باز میشه و وسظ صفخه مینویسه loading پس از پر شدن loading این ارور رو مینویسه:
            ! FATAL ERROR
            ! appid " key is empty"

وقتی که ok رو میزنم
            یه صفخه دیگه باز میشه
            که عنوانش Dead by Daylight has crashed :'( هست

و متنش هم

our appologies that your killing/surviving spree has been interrupted. would you mind telling us that you were doing that led to the crash? By sending the report, we get data about the crash such as logs that may contain personally identifiable information

thanks for your help in inproving dead by Daylight

پایین ترش هم نوشته:

please provide detailed information about what you were doing when the crash occurred
            if you include contact information, we might contact you for further details

این پنجره شامل دو گزینه send و don't send هست که روی هر کدومش میزنم پنجره بسته میشه و هیچ اتفاقی نمی افته.

لطفا راهنمایی کنید؟
            با تشکر

نظر

[QUOTE=M Adoration;n587]سلام من بازی DeadByDaylight رو از همین سایت دانلود کردم و پس از اکسترکت نیازی به نصب نداشت و همچنین کرکی نداشت.

وارد پوشه بازی که میشم و روی icon بازی کلیک میکنم یه صفحه در حالت minimize باز میشه و وسظ صفخه مینویسه loading پس از پر شدن loading این ارور رو مینویسه:
              ! FATAL ERROR
              ! appid " key is empty"

وقتی که ok رو میزنم
              یه صفخه دیگه باز میشه
              که عنوانش Dead by Daylight has crashed :'( هست

و متنش هم

our appologies that your killing/surviving spree has been interrupted. would you mind telling us that you were doing that led to the crash? By sending the report, we get data about the crash such as logs that may contain personally identifiable information

thanks for your help in inproving dead by Daylight

پایین ترش هم نوشته:

please provide detailed information about what you were doing when the crash occurred
              if you include contact information, we might contact you for further details

این پنجره شامل دو گزینه send و don't send هست که روی هر کدومش میزنم پنجره بسته میشه و هیچ اتفاقی نمی افته.

لطفا راهنمایی کنید؟
              با تشکر

FATAL ERROR یعنی خطای مهلک. سوالتون خیلی کلیه! باید بگید کی و کجا این خطا براتون میاد تا ما بر اساس اون جواب بدیم. اصلا قبل از این خطا شما در حین انجام چه کاری هستید؟ چه اتفاقی بعد از این خطا رخ میده؟ آیا تو برنامه خاصی هستین؟ آیا بعدش صفحه آبی میاد و سیستمتون ریست میشه؟ اگر پیام دیگه ای هم میاد اونو سعی کنین کامل بنویسین یا ازش عکس بگیرین (مثلا موقعی که بعدش میخواد ریست شه با موبایل ازش عکس بگیرید)

نظر

سلام در پیام قبلی عرض کردم خدمتتون که فقط همین چیزایی که توضیح دادم هست و چیز دیگه ای نیست.
                ولی اینبار ازشون عکس گرفتم میفرستم ببینید.

عکسا به ترتیب هستند. لطفا راهنمایی کنید مرسی

منظور شما از خطای کلی رو هم متوجه نشدم؟ یعنی بازیه مشکل داره و همه با همچین ارورری مواجه میشن؟
                فایل های پیوست شده
                ویرایش توسط M Adoration : https://forum.download.ir/member/426-m-adoration در ساعت 2017/02/13, 00:32

نظر

سلام من بازی god eater resurrection رو از همین سایت دانلود کردم به روش های گفته شده نصب و کرک کردم.ولی ووقتی بازی رو اجرا می کنم به عنوان background apps میاد و بالا نمیاد. run as adminastor هم کردم ولی جواب نداده. اگر میشه راهنمایی کنید با تشکر.
                  فایل های پیوست شده

نظر

سلام من بازی dead by daylight رو دانلود کردم ولی وقتی اجرا میکنم یه صفه کوچک باز میشه که وسطش نویشته لودینگ بعد که تموم میشه ارور failed to open descriptor file ../../../dead by daylight/dead by daylight.uproject میده

نظر

نوشته اصلی توسط M Adoration نمایش پست ها
                      سلام در پیام قبلی عرض کردم خدمتتون که فقط همین چیزایی که توضیح دادم هست و چیز دیگه ای نیست.
                      ولی اینبار ازشون عکس گرفتم میفرستم ببینید.

عکسا به ترتیب هستند. لطفا راهنمایی کنید مرسی

منظور شما از خطای کلی رو هم متوجه نشدم؟ یعنی بازیه مشکل داره و همه با همچین ارورری مواجه میشن؟
                      سلام, خطایی که در آن عبارت Fatal Error به چشم می خورد به طور عمده ناشی از ناسازگاری بازی با ویندوز شماست. یکی راه*های حل این مشکل به این صورت است که روی آیکن برنامه کلیک راست کنید. گزینه Properties را انتخاب کنید. در تب Compatibility تیک گزینه Run this program incompatibility mode for: را بزنید و یک ویندوز پایین تر از نسخه فعلی ویندوزتان انتخاب کنید و OK را بزنید. بازی را اجرا کنید. اگربازی اجرا نشد به این معنی است که این بازی با ویندوز شما سازگار نیست

نظر

نوشته اصلی توسط َّFarhan نمایش پست ها
                        سلام من بازی god eater resurrection رو از همین سایت دانلود کردم به روش های گفته شده نصب و کرک کردم.ولی ووقتی بازی رو اجرا می کنم به عنوان background apps میاد و بالا نمیاد. run as adminastor هم کردم ولی جواب نداده. اگر میشه راهنمایی کنید با تشکر.
                        سلام, ارور خاصی میده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir-killer نمایش پست ها
                          سلام من بازی dead by daylight رو دانلود کردم ولی وقتی اجرا میکنم یه صفه کوچک باز میشه که وسطش نویشته لودینگ بعد که تموم میشه ارور failed to open descriptor file ../../../dead by daylight/dead by daylight.uproject میده
                          سلام, ویندوزتون چیه ؟

نظر

صبر کنید ..
                          X