اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطور میشه مود این بازی رو نصب کرد؟binding of isaac :rebirth

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts
  • چطور میشه مود این بازی رو نصب کرد؟binding of isaac :rebirth

تو سایت قسمت نظر ها گفتین قرار نمیدین مود این بازیو ک پذیرفتنیه ولی حداقل بگین چطور نصبش کنم ؟
    https://drive.google.com/file/d/0B_R...dXS3g3Ujg/view
    اینم لینک دانلودش از گوگل
    در ضمن لینکش واسه امروز قفله فکر کنم

می تونید از این ویدئو راهنمایی بگیرید .
    راهنمای نصب مد بازی The Binding of Isaac Rebirth

نظر

نوشته اصلی توسط a66as نمایش پست ها
      می تونید از این ویدئو راهنمایی بگیرید .
      راهنمای نصب مد بازی The Binding of Isaac Rebirth
      می دونم این ویدیو رو قبلا دیدم این برای اونایی ک این بازی رو درواقع خریدن ،با این حال میشه با بعضی از مود ها این کارو کرد ولی این مود یه حالت دیگه ای داره فایلش مثل مود های دیگه نیست فایل example.a داره اخره فایلش و وقتی هم همینطوری paste میکنینش داخل پوشه بازی اجرا نمیشه.
      ازتون خواهش میکنم مود رو دانلود و چک کنید ببینید چرا crash میده و اجرا نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط hooman نمایش پست ها

می دونم این ویدیو رو قبلا دیدم این برای اونایی ک این بازی رو درواقع خریدن ،با این حال میشه با بعضی از مود ها این کارو کرد ولی این مود یه حالت دیگه ای داره فایلش مثل مود های دیگه نیست فایل example.a داره اخره فایلش و وقتی هم همینطوری paste میکنینش داخل پوشه بازی اجرا نمیشه.
        ازتون خواهش میکنم مود رو دانلود و چک کنید ببینید چرا crash میده و اجرا نمیشه.
        سلام
        دوست عزیز محتوای مد رو تو محل نصب بازی کپی و پیست کنید و پس از اون بازی رو از طریق isaac-ng.exe اجرا کنید . فقط توجه داشته باشید که بازی چند ثانیه طول می کشه تا کاملا قابل اجرا بشه !

نظر

صبر کنید ..
        X