اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اضافه شدن به سایت های داخلی

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• milad1378
    تاپیک اضافه شدن به سایت های داخلی را ایجاد کرده است

اضافه شدن به سایت های داخلی

سلام اگر ممکنه سایتتان را جزو سایت های داخلی پارس انلاین قرار بدین که ما ایرانی ها دانلود بصرفه و راحت تری داشته باشیم. ممنون از خدمات خوبتون

• A.Izadi
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط sayrasayra نمایش پست ها
    این پیامی هست که بعد ثبت شکایت گرفتم
    مشترك محترم ، مبناي محاسبه ترافيك داخلي ip هاي اعلام شده از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مي باشد . چنانچه سايتي به عنوان سايت منتخب داخلي معرفي شود ولي ip سرورهاي دانلود آن اعلام نشود ، محاسبه ترافيك به صورت بين الملل انجام مي گردد ؛ براي بررسي دقيق تر مي بايست لينك دانلود اعلام شود.
    لطفا پست زیر رو مطالعه کنید
    اطلاعیه ترافیک نیم بها برای دانلود از سایت دانلود فارسی . ترافیک مصرفی شما از دانلود فارسی باید نیم بها محاسبه گردد . ترافیک نیم بها در دانلود فارسی Download.ir

ارسال نظر:

• sayrasayra
    پاسخ داد
    این پیامی هست که بعد ثبت شکایت گرفتم
    مشترك محترم ، مبناي محاسبه ترافيك داخلي ip هاي اعلام شده از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مي باشد . چنانچه سايتي به عنوان سايت منتخب داخلي معرفي شود ولي ip سرورهاي دانلود آن اعلام نشود ، محاسبه ترافيك به صورت بين الملل انجام مي گردد ؛ براي بررسي دقيق تر مي بايست لينك دانلود اعلام شود.

ارسال نظر:

• sayrasayra
    پاسخ داد
    سلام من با شرکت مخابرات اکانت دارم اما سایت شما جز سایتهای داخلی محسوب نیست حتی با سامانه 195 هم تماس گرفتم وپثبت شکایت کردم و جواب این بود که آي پی معرفی شده احتمالا باعث شده که شما جز سایتهای بین الملل قرارربگیرید ممنون میشم اگه پیگیری کنید من خیلی دانلود میکنم از سایت شما و هزینه چهارربرابر حساب میشه

ارسال نظر:

• A.Izadi
    پاسخ داد
    نوشته اصلی توسط tablighchannel نمایش پست ها
    سلام یک قسمت بگذارید تا کاربران بتونند سایت های مفید داخلش بگذارند با تشکر
    سلام، ممنون بابت پیشنهادتون، بررسی میشه

ارسال نظر:

• tablighchannel
    پاسخ داد
    سلام یک قسمت بگذارید تا کاربران بتونند سایت های مفید داخلش بگذارند با تشکر
    ویرایش توسط A.Izadi : https://forum.download.ir/member/1423-a-izadi در ساعت 2018/06/12, 00:12

ارسال نظر:

• a66as
    پاسخ داد
    سلام سایت ما جزو سایت های داخلی به حساب میاد ، به دلیل اینکه سرورهای ما داخل ایران هستند و برای شما اینترنت داخلی حساب میشه
    ویرایش توسط a66as : https://forum.download.ir/member/8-a66as در ساعت 2017/10/29, 11:35

ارسال نظر:

صبر کنید ..
X