اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Fitness trainer GymApp Pro دانلود برنامه مربی بدنسازی اندروید

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts
 • Fitness trainer GymApp Pro دانلود برنامه مربی بدنسازی اندروید


  بدنسازی از جمله ورزش های محبوب می باشد که بسیار هم تخصصی است. برای ورزش بدنسازی حتما نیاز به یک مربی دارید تا اصول این ورزش را به شما آموزش بدهد. اما برخی افراد به دلایل مختلفی نمی توانند مربی بدنسازی داشته باشند.

  Fitness trainer GymApp Pro نام اپلیکیشنی ورزشی و مختص سیستم عامل اندروید است . این برنامه در واقع یک مربی بدنسازی حرفه ای است که امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. این اپلیکیشن از محیط بسیار خوبی برخوردار بوده و استفاده از آن آسان است. شمارش دقیق ست ها، آموزش اصولی حرکات مختلف، تفکیک عضلات و تمرین های مربوط به هر عضله، ارائه برنامه هفتگی، دارای تقویم، ارائه آمار و گزارشات مستمر و غیره از دیگر امکانات این برنامه اندرویدی محسوب می شود. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این اپلیکیشن را با لینک مستقیم از سایت ای پی کا یاب دریافت نمائید.


  ویژگیها:

  شمارش دقیق ست ها

  دارای محیط حرفه ای و استفاده آسان

  تفکیک عضلات و تمرین های مربوط به هر عضله

  آموزش اصولی حرکات مختلف

  ارائه آمار و گزارشات مستمر

  ارائه برنامه هفتگی، دارای تقویم در ادامه لینک دانلود نرم افزار در apkyab.com رو قرار دادیم.

  Fitness trainer GymApp Pro دانلود برنامه مربی بدنسازی اندروید
  تا به حال به انجام حرکات بدنسازی با استفاده از تلفن همراه خود فکر کرده اید>برای دانلود آخرین نسخه Fitness trainer GymApp Pro مربی بدنسازی اندروید کلیک کنید . همواره به روز ترین نسخه Fitness trainer GymApp Pro را از سایت ای پی کا یاب دریافت کنید
صبر کنید ..
X