اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست نرم افزار 3DExprience 2018x

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts
  • درخواست نرم افزار 3DExprience 2018x

سلام وقتتون بخیر
    درخواست کرک نرم افزار 3DExprience 2018x رو داشتم. باتشکر

سلام ، کرک معتبر برای این نسخه منتشر نشده

نظر

سلام
      واقعیتش اینه که بنده نسخه 3DExprience 2014x رو از سایت خوبتون دانلود و نصب کردم. مراحل کرک رو به خوبی انجام دادم.
      طبق فایل راهنمای انگلیسی txt، زمانی که از طریق مرورگر با نام کاربری Test Everything وارد محیط سرور- کلاینت نرم افزار میشم همه محیط های نرم افزار فعال هستند (شکل شماره 1)
      ولی بعد از اینکه پروژه طراحی تموم میشه، نه میشه save نکرد!! نه میشه فایل مدلسازی شده رو export ویا Import کرد. و پیغام (You are not allowed to do this operation. Contact your administrator) ظاهر میشه. همچنین زمانی که با نام کاربری (PLMADM) و پسورد (Tr0l0l0) وارد محیط نرم افزار میشم، هیچکدام از محیط های نصب شده فعال و یا موجود نیستند. (شکل شماره 2)

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.
      باتشکر فراوان از مجموعه خوب شما

فایل های پیوست شده

نظر

سلام واقعیتش اینه که بنده نرم افزار 3dexperience 2014x رو از سایت خوبتون دانلود و نصب کردم و مراحل کرک رو به خوبی انجام دادم.
        طبق فایل راهنمای انگلیسی txt، از طریق مرورگر با اکانت (Test Everything) وارد محیط نرم افزار شدم و همه محیط های نرم افزار اعم از catia، Delmia , Eovia و... فعال بودند. (تصویر شماره 1)
        ولی زمانی که فایل طراحی رو می خواهیم Save کنیم به مشکل بر می خورم و یا زمانی بخواهم فایلی رو Import ویا Export کنم با پیغام (You are not allowed to do this operation. Contact your administrator) رو به رو میشم.
        همچنین با اکانت دوم و اصلی (PLMADM ) که وارد محیط نرم افزار میشیم دیگه محیط های نرم افزار اعم از catia، Delmia , Eovia و... فعال نیستند. (تصویر شماره 2)
        و در واقع هیچ خبری از محیط های نرم افزار نیست.

فایل های پیوست شده

نظر

سلام بابت راهنمایی خوبتون ممنون
          لینک دانلود 3DExprience 2018x با کرک نا معتبر موجود هستش؟
          باتشکر

نظر

صبر کنید ..
          X